KONTAKT

OBSERVERA!

Alla besökare till patienter som kommer från Kriminalvården eller Frivården ska lämna sina namn till personalen på Avstampet då de kommer hit för att besöka sin anhörig. Detta pga. att Kriminalvården och Frivården har infört nya regler kring detta. Avstampet som vårdgivare är skyldiga att registrera namn på dem som besöker personer som de har placerat här för behandling. Önskar ni mer information kring detta är ni välkomna att kontakta Jonas Johansson administrativsamordnare & kvalitetssamordnare på Avstampet, på tel

Föreståndare: 
Christina Tjärnberg

Tele :070-9836008

Christina.Tjarnberg@avstampet.se
 

Placeringsansvarig/Recovery Dynamics Terapeut:
Staffan Renlund

Tele: 0705-590914

staffan@avstampet.se

Behandlingschef/Recovery Dynamics Terapeut
Jonas Johansson

Tele: 0705-343933

Jonas.Johansson@avstampet.se

TERAPEUTER

Alkohol & Drog Terapeut

Thomas Eriksson

Thomas.erisksson@avstampet.se

Alkohol & Drog Terapeut/Recovery Dynamics Terapeut
Leif Johansson

Leif.johansson@avstampet.se

Terapeut trainee

Anders Johansson

Anders.johansson@avstampet.se

Avstampet i Norr

Tärnstigen 13 

942 34

Älvsbyn

Växeltelefon:

0929-55200

Öppenvård Luleå:

0920-86 200

Fax:

0929-55752

Avstampet öppenvård

Rådstugatan 6 G

972 38

Luleå

0920-86 200

VI SPONSRAR
ADDRESS

0929-55200

Tärnstigen 13

942 34

Älvsbyn

Info@avstampet.se

PRENUMERERA PÅ AVSTAMPET
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon

© 2017 Avstampet i Norr AB.