KONTAKT

OBSERVERA!

Alla besökare till patienter som kommer från Kriminalvården eller Frivården ska lämna sina namn till personalen på Avstampet då de kommer hit för att besöka sin anhörig. Detta pga. att Kriminalvården och Frivården har infört nya regler kring detta. Avstampet som vårdgivare är skyldiga att registrera namn på dem som besöker personer som de har placerat här för behandling. Önskar ni mer information kring detta är ni välkomna att kontakta oss på ordinarie arbetstider

Föreståndare: 
Christina Tjärnberg

Tele :070-983 60 08

Christina.Tjarnberg@avstampet.se
 

VD och Placeringsansvarig:
Staffan Renlund

Tele: 070-559 09 14

staffan@avstampet.se

 

Behandlingschef

Thomas Eriksson
0929-55200

Thomas.erisksson@avstampet.se

Utbildningsansvarig
Jonas Johansson

Tele: 070-534 39 33

Jonas.Johansson@avstampet.se

Psykoterapeut
Kjell Nilsson
Tele: 0929-55200

TERAPEUTER

Alkohol & Drog Terapeut/Recovery Dynamics Terapeut
Leif Johansson
0929-55200

Leif.johansson@avstampet.se

Alkohol & Drogterapeut/Recovery Dynamics Terapeut

Anders Johansson
0929-55200

Anders.johansson@avstampet.se

 

Alkohol & Drogterapeut

Henry Karlsson
0929-55200

Terapeut Trainee
Johan Winblad von Walter
0929-55200
Johan.winblad@avstampet.se

Avstampet i Norr

Tärnstigen 13 

942 34

Älvsbyn

Växeltelefon:

0929-55200

Öppenvård Luleå:

0920-86 200

Fax:

0929-55752

Avstampet öppenvård

Rådstugatan 6 G

972 38

Luleå

0920-86 200

VI SPONSRAR
ADDRESS

0929-55200

Tärnstigen 13

942 34

Älvsbyn

Info@avstampet.se

PRENUMERERA PÅ AVSTAMPET
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon

© 2017 Avstampet i Norr AB.